13 روش جذاب و کاربردی برای تدریس زبان انگلیسی | zabannew

برنامه ریزی منسجم، تعیین هدف، تمرکز بر اصل موضوعات و مطالب، کمک گرفتن از دوستان بومی زبان و صدها فاکتور مطلوب دیگر را می‌توانید با مجله علمی اموزشی مکتب کلاس تجربه کنید. این روش یکی از جدیدترین روش‌های تدریس است که به نام TBLT نیز شناخته می‌شود. مبنای اصلی کار در این روش انجام یک پروژه در کلاس است و طبعاً نسبت به سایر روش‌ها شاگرد محور است.

  • این دوره ها پشتیبانی ۲۴ ساعته دارند و سوالات شما هیج زمانی بی جواب نخواهند ماند.
  • برای این کار باید از موسیقی به عنوان صدای پس زمینه استفاده کنید یعنی ولوم را در حد ۱ یا ۲ نگه دارید و سپس زبان تمرین کنید.
  • بدیهی است زبان آموزی که از طریق شنیداری بهتر فرا می‌گیرد در سبک دیداری پیشرفت کمتری خواهد داشت.
  • علاوه بر این، این اپلیکیشن بازی‌های آموزشی نیز دارد که یادگیری کلمات جدید، گرامر، املای کلمات و افعال عبارتی را شامل می‌شود.
13 روش جذاب و کاربردی برای تدریس زبان انگلیسی | zabannew

علاوه بر این، کتاب صوتی نیز دارد و با داشتن برنامه «karaoke reading» به کاربر این امکان را می‌دهد که فایل‌های صوتی را همراه با متن انگلیسی دنبال کند. داستان‌ها به ده زبان مختلف ترجمه شده‌اند و موضوعات متنوعی را از داستان‌های تخیلی تا مقاله‌های علمی، اخبار و رمان‌های کلاسیک شامل می‌شوند. این اپلیکیشن، برای یادگیری زبان انگلیسی در سطح مقدماتی و به زبان بسیار ساده‌ای تهیه شده و طراحی آن با سایر اپلیکیشن‌هایی که معرفی شد، فرق دارد.

اپلیکیشن Game to learn English

آموختن مهارت «Speaking» یکی از مسائل مهم در امر یادگیری زبان انگلیسی به شمار می‌رود. برخی از افراد زبان انگلیسی را به خوبی متوجه می‌شوند، اما وقتی پای صحبت کردن به زبان انگلیسی در میان باشد، نمی‌توانند از عهده آن بربیایند. همان‌طور که پیش‌تر اشاره شد، آموختن مهارت «Speaking» یکی از مسائل مهم در امر یادگیری زبان انگلیسی به شمار می‌رود. این اپلیکیشن بیشتر برای افرادی با سطح متوسط به بالا طراحی شده است و باعث می‌شود که مهارت نوشتن خود را به میزان زیادی افزایش دهید. با استنفاده از این برنامه، از متن‌هایی که قبلاً نوشته شده می‌توانید کمک بگیرید تا متن خودتان را خلق کنید.

فقط روی موارد ضروری گرامری تمرکز کنید

یکی از تمرین هایی است که نیاز دارد برای خود یک هم صحبت کلیک کنید داشته باشید! ابتدا یک داستان را همراه با هم کلاس یا شریک خود بخوانید سپس تلاش کنید همان داستان را با کمی تغییر به زبان فارسی بازگو کنید. به منظور اینکه این تمرین را انجام دهید پیشنهاد می کنم به مجموعه کتاب هایی که در وب سایت قرار می دهیم نگاهی بیاندازید. مذاکرات تجاری با بازرگانان خارجی نیاز به یادگیری زبانی بین المللی یا در مواردی دقیقا زبان تاجران کشور مورد نظر دارد.

علاوه بر این، به کمک بازی‌های آموزشی، انگیزه مضاعفی برای یادگیری در کاربرد ایجاد می‌کند و به‌گونه‌ای شما را وابسته خودش خواهد کرد. در واقع نه‌تنها شما از بازی کردن با این اپلیکیشن لذت خواهید برد، بلکه زبان جدیدی را نیز یاد خواهید گرفت و این یکی از امتیازهای «DROPS Visual» است که آن را بین طرفداران خود محبوب‌تر کرده است. همچنین می‌تواند روند پیشرفت خود را به کمک این اپلیکیشن ارزیابی کنید. این کار با مشاهده افزایش درصد نمره تکمیل دروس و رنگ هر درسی که کامل مطالعه کرده‌اید، مشخص می‌شود. به علاوه، Busuu هر هفته برای شما گزارش پیشرفت ارسال می‌کند و اطلاع می‌دهد که هفته گذشته تا چه مرحله‌ای پیش رفته‌اید و عملکردتان به چه صورت بوده است.