گرماتاب برند ثبت شده ایران مشعل گرمایش تابشی اصل بخرید-اخگرتابش

از این رو کاملا واضح است که گرمایش مادون قرمز برای کف در هر فضایی مناسب است. گاراژها، رمپ‌های پارکینگ یا سایر مکان‌های خانه به سیستم گرمایشی تابشی گازی نیاز دارند. هیتر کابینتی یکی از پر فروشترین محصولات گرمایشی محیط های بزرگ می باشد و همانطور که از اسم این سیستم پیدا است ساختمان آن به صورت یک کابینت طراحی شده است.

اما با خرید سیستم گرمایش تابشی می توان به طور یکنواخت و با سرعت بالایی، گرمای کف سالن را تامین کند. کاربرد هیترهای تابشی در محیط های مختلف دارای توجیه اقتصادی می باشد. زیرا گرمایش این دستگاه با توجه به میزان مصرف سوخت آن بسیار عالی بوده و راندمان بالایی دارد. دستگاه LH65 هیمورا ظرفیت گرمایی برابر با کیلوکالری برساعت می باشد. در هنگام استفاده از هیترهای تابشی می توان با زون بندی سالن هر بخش آن را که لازم می باشد گرم نمود. هیترهای تابشی به دلیل سیستم انتقال حرارت خاص خود، هیچ نوع آلودگی تولید نمی کنند و این مزیت می تواند در محیط های حساس به آلاینده ها دارای اهمیت بوده و مورد بهره برداری قرار گیرد.

بنابراین هوای مورد نیاز برای احتراق گاز شهری در سیستم گرمایش تابشی برای هر متر مکعب گاز حدود 11 تا 13 متر مکعب akhgartabesh.com می باشد. هیترهای تابشی گرماسازه شرق به‌ عنوان یکی از پرکاربردترین سیستم‌های گرمایشی در کشور شناخته شده‌اند که با قدرت زیاد تولید گرما، سرعت عملکرد، ایمنی و عمر مفید بالا توانسته‌اند مصرف سوخت را به حداقل برسانند. شرکت گرماسازه شرق سال‌ها در این زمینه فعالیت داشته و گزینه مناسبی برای دریافت مشاوره در مورد این سیستم گرمایشی است. در گذشته سیستم‌های گرمایشی سنتی مثل موتورخانه یاهیترهای صنعتیمورد استفاده قرار می‌گرفتند که هر کدام از آنها با عملکردهای ضعیفی که داشتند باعث بروز مشکلاتی شدند. با ظهور سیستم گرمایشی و تابشی ها تحول شگرفی در سیستم گرمایشی به وجود آمد.

  • با گرمایش تابشی، گرما را حتی تا مدتی بعد از خاموش شدن سیستم می توان حفظ کرد.
  • شما باید با توجه به شرایط و نیازهای گرمایشی محیط مورد نظر خود، بخاری مناسب را انتخاب نمایید.
  • در نتیجه سیستم حرارت تابشی، محیط را سریعتر گرم می كند و كوتاه شدن مدت زمان گرمایش، صرفه جویی زیادی در انرژی و وقت را به دنبال دارد.
  • یک سطح با درجه حرارت تحت کنترل را هنگامی پنل تشعشعی می گویند که حداقل ۵۰ درصد انتقال حرارت آن با با سایر سطوحی که توسط پنل دیده می شوند از طریق تشعشع انجام گیرد.
  • ما به‌جرأت می‌توانیم بگوییم که سیستم گرمایشی گرماسازه با بالاترین راندمان و بازدهی گرما با بالاترین کیفیت در تمامی مدل‌ها، بدون شک یکی از بهترین برندهای ایران است.
بعد از خرید بخاری تابشی مناسب دقت کنید که دستگاه گرمایشی را در مکان مناسب نصب نمایید. فاصله‌ی استاندارد بخاری با اشیا و محیط مورد نظر را در نظر بگیرید. چرا که در فاصله‌‌ی دور، بخاری تابشی اثر گرمایشی کمتری خواهد داشت. نزدیک بودن بیش از اندازه‌ بخاری به محیط مورد نظر نیز می‌تواند باعث بالا رفتن بیش از اندازه‌ دمای محیط شود. در واقع روش گرمایشی بخاری‌های تابشی ( هیتر تابشی ) مانند شیوه‌ی گرم شدن زمین توسط تابش نور خورشید است.

مزایای سامانه فن تاب

گرماتاب برند ثبت شده ایران مشعل گرمایش تابشی اصل بخرید-اخگرتابش

ضمن اینکه گاز را تا جایی که بتواند تا انتهای خط انتقال می دهد هر چند که ته خط با سر خط دما یکسان نیست. بخاری‌ها و شومینه‌هایی که با هیزم و زغال‌ سنگ سوخت مود نیاز خود را تامین می‌کردند، دود آنها از دودکش بالا می‌رفت. سپس در سال ۱۸۵۶ بخاری‌های مدرن با الگوی چراغ بونزن میلادی طراحی و روانه بازار شدند.

این تکنولوژی از زمان روم که از Hypocaust [سیستم حرارت مرکزی] استفاده می‌کردند وجود داشته‌است. انرژی گرمایی، به جای مستقیماً هوا را گرم کردن، از یک عنصر گرم از قبیل کف، دیوار یا پانل سقف تابیده می‌شود و افراد و دیگر اشیاء در اتاق را گرم می‌کند. دمای فضای داخلی برای ساختمان با گرمایش تابشی ممکن است پایین‌تر از ساختمان گرمایش مرسوم، برای رسیدن به یک سطح یکسان از آسایش بدن باشد، اما هنگامی که مطابقت داده شد دمای احساس شده در واقع یکسان بود.

همین امر سبب می‌شود تا دمای هوا در دهانه خروجی هیتر زیاد نباشد و آرامش را از مشتریانی که در میزهای اطراف هیتر تابشی می‌نشینند، نگیرد. هوایی که برای احتراق درسیستم گرمایش صنعتینیاز است حدود ۱۱ تا ۱۳ برابر حجم گاز مصرفی است و به دو صورت تأمین می‌شود. اگر تهویه کافی در سالن وجود داشته باشد، هوای مورد نیاز با تهویه عمومی سالن تأمین می‌شود.

سبد خرید