قطعات و لوازم یدکی لیفتراک های سهند گیربکس SD و گیرکس DV | توکو لیفتراک

قطعات و لوازم یدکی لیفتراک های سهند گیربکس SD و گیرکس DV | توکو لیفتراک

گیربکس لیفتراک یکی از اجزای اساسی قابلیت راندن لیفتراک است، پس اگر گیربکس مشکل دارد باید به یک متخصص قطعات گیربکس لیفتراک مراجعه نمود. قطعات گیربکس لیفتراک برای دستگاههای مختلف اغلب به صورت نیمه اتوماتیک میباشد. تهیه وتوزیع لوازم یدکی کامیونهای ماک ، دانگ فنگ
پخش قطعات موتوری و بدنه هواکش روغنی و خشک کامیون های ولوو، ماک، لیلاند،لودر، بلدوذر، دویتس، کمنز، … قطعات گیربکس سپاهان به دلیل کیفیت بسیار بالایی که دارند، می توان در مدت طولانی از آن ها استفاده نمود. همچنین استفاده صحیح و رعایت نکات لازم جهت افزایش طول عمر آن می توانید از گیربکس لیفتراک در مدت بسیار طولانی استفاده کنید.

  • جراغ خطر گردان نیز بر روی گارد یا وزنه اکثر لیفتراک‌ها قرار دارد.
  • شرکت اپال ماشین کلیه قطعات موتوری لیفتراک دیزل و دوگانه سوز و با برند های مختلف را ارائه می‌نماید.
  • ثبت نام

  • لیفتراک دیزلی در زمره‌ی محبوب‌ترین نوع لیفتراک است که در بازار وجود دارد.
  • شاخک‌هایی که قرار است بار را حمل کنند توسط یک جفت قرقره زنجیره غلتکی به بدنه اصلی لیفتراک متصل می‌شوند که تکیه گاه آنها چرخ دنده ای را در بالای دکل تشکیل می‌دهد.
  • هنگامی که دسته فشار داده می‌شود، پمپ هوا را فعال می‌کند که هوای بیرون را از طریق یک فیلتر می‌کشد و آن را وارد لوله ای می‌کند که به سیلندرهای هیدرولیک می‌رسد.
سپر جلو آسنا فروش در بایک پارت
قیمت سپر جلو آسنا استعلام آخر را از ما بگیرید. شرکت آساساز
تولیدکننده و توزیع کننده قطعات بدنه نیسان و پراید
… یکی از روش های بسیار تاثیرگذار برای کنترل میزان داغی گیربکس این است که گیربکس را در فصل های گرمی مثل بهار و تابستان بیشتر چک کرده و در صورت داغی آن از خنک کننده استفاده کنید. تا زمانی که بخواهید خودتان انتقال را تعمیر کنید، یادگیری همه آنها منطقی نیست . هنگامی که پیستون ها به جلو رانده می‌شوند، دکل ها به سمت خودرو رانده می‌شوند.

دکل لیفتراک

در این نوع از لیفتراک‌ها، به دلیل ساختار و نوع احتراق موتورهای دیزل نسبت به نوع لیفتراک بنزینی، قدرت بیشتری دارند و می‌توانند بارهای سنگین‌تری را بلند کرده و تا ارتفاعات بیشتری بلند کنند. استاکر نوع دیگری از تجهیزات انبارداری است که همانند لیفتراک وظیفه‌ی حمل و نقل بار را بر عهده دارد. استاکرها اکثراً به دلیل برقی بودن و عدم ایجاد آلودگی در فضاهای سرپوشیده استفاده می‌شوند و در مکان‌هایی که محدودیت فضا دارند بسیار مناسب هستند بطوری که استاکر در دنیا بعد از لیفتراک جزو پرکاربردت… لیفتراک‌ها یا از موتورهای بنزینی، موتورهای دیزلی و یا موتورهای الکتریکی استفاده می‌کنند که از طریق باتری صنعتی قابل شارژ تأمین می‌شود. یک لیفتراک معمولی از دو شاخه افقی با قدرت استفاده می‌کند که می‌تواند برای بارگیری، حمل و تخلیه کالاها، به ویژه کالاهای انباشته شده روی پالت‌های چوبی، بالا و پ…

همان طور که می‌دانیم گیربکس لیفتراک برای عملکرد درست ماشین لیفتراک شما بسیار مهم بوده و هدف آن کمک به حرکت لیفتراک است. گیربکس لیفتراک یکی از اجزای لیفتراک است که هم موتور و هم چرخ‌ها را به هم متصل می‌کند و به آن‌ها امکان می‌دهد، هم‌گام با یکدیگر بچرخند. وظیفه اصلی یک سیستم گیربکس، چه دستی یا اتوماتیک این است که به موتور اجازه می‌دهد در محدوده سرعت مشخصی کار کند و در عین حال طیف وسیع‌تری از سرعت‌های خروجی را ارائه دهد. برای اجتناب از این امر، دارندگان لیفتراک بایستی لوازم و قطعات یدکی خود را از تامین کنندگان معتبر و نام آشنا خریداری نمایند تا علاوه بر خرید قطعه با کیفیت و اورجینال از ضمانت و خدمات پس از فروش نیز برخوردار گردند.

دسته دنده حرکت لیفتراک

چون در صورت خرید چنین قطعه‌ای علاوه بر به هدر رفتن هزینه خرید آن قطعه، باید مجدد برای خرید قطعه با کیفیت هزینه کرد. لیفتراک‌ها چه از باطری و چه از موتور احتراق داخلی تغذیه کنند، در هر شغلی که استفاده شوند، از آن‌ها برای بلند کردن و جابه جایی بارهای با وزن زیاد در مدت طولانی استفاده می‌شود. همگی باطری لیفتراک ها از سلول های 2 ولتی تشکیل شده و معمولا در ولتاژهای 24 ولت ، 36 ولت ، 48 ولت ، 7… با توجه به مقدار فشاری که برروی پدال گاز وارد می کنید جهت شتابدهی دستگاه، بر مصرف سوخت نیز کنترل داشته باشید. اغلب لیفتراک ها در گذشته دارای کلاچ بوده اند که در حال حاضر این کلاچ حذف شده است.

لوازم یدکی لیفتراک(قطعات و لوازم یدکی لیفتراک کوماتسو)