شش چیزهایی که مادرتان باید درباره بهترین کیس به شما یاد داده باشد

تنها نگرانی واقعی فدانVRAM است، هرچند قدر دان باس 256 بیتی می باشیم. پس از اتمام عرضه فعلی، پردازندههای گرافیکی سری 20 RTX احتمالا” به طور کامل از قفسههای فروشگاه حذف و تنها در جاهایی مانند eBay در دسترس خواهند بود. مطمئناً قادر به اجرای الگوریتم جدید DLSS 3 نمی باشد، اما این در مورد همه کارتهای سری 20 و 30 RTX صادق است. اینتل همچنین به خاطر عملکرد ردیابی پرتو خود هیچگونه عذرخواهی نکرده، بیشتر با دنبال کردن دقیق 3060 ادامه داده و در صدر قرار می گیرد به جز در Minecraft که گیم چندان خوب عمل نمی کند (پشتیبانی Arc از بازی به تازگی اضافه شده است). با این حال، درایورها به پیشرفت خود ادامه میدهند ، و احساس نمی شود هنوز پتانسیل استفاده نشده ای وجود داشته باشد. در مورد پردازنده چندین انتخاب وجود دارد که شامل نسل های قدیمی و جدید اینتل و AMD است. رقابت اینتل و AMD در این نسل به شدت بیشتر نیز خواهد شد؛ پردازنده های نسل 12 اینتل نیز بعد از مدت ها به جای لیتوگرافی 14 نانومتری با لیتوگرافی 10 نانومتری به بازار عرضه شده اند. درست به موقع که GPU های نسل بعدی جایگزین آن شوند. همچنین درایورها میتوانند آن را کنترل نمایند، بنابراین این کارت برای علاقهمندان به سختافزار یا افرادی است که رمزگذاری ویدیوی GPU زیادی را انجام میدهند و میخواهند چیزی جدید ارائه دهند، مناسب است.

شما یک GPU با پشتیبانی عالی از کدگذاری/رمزگشایی ویدیو ، دارای سختافزار AV1 دریافت خواهید کرد. اینتل همچنین اولین شرکت ارائه دهنده پشتیبانی سختافزاری از رمزگذاری و رمزگشایی AV1 بوده و QuickSync همچنان ترکیبی عالی از عملکرد و کیفیت رمزگذاری را ارائه می دهد. همچنین تنها حدود 9 درصد نسبت به RTX 3070 کندتر است اما نسبت به 20 درصد ارزان تر می باشد. گاهی، عملکرد عالی به نظر می رسد و حتی با GeForce RTX 3060 Ti سازگار بود. حتی در صورت استفاده از معماری قدیمی تر Turing، هنوز هم با توجه به قیمت یک کارت عالی محسوب می شود. Search Engine Optimization یا SEO Marketing ابزاری ایده آل و کارآمد برای فعالیت در فضای بازاریابی آنلاین محسوب میشود. در انگلستان ۲۶٪ از فارغالتحصیلان جذب شده؛ زن و در آمریکا؛ این مقدار ۳۵٪ هستند و ۳۴٪ از این افراد، متعلق به اقلیتهای قومی میباشند. این نمونه در لیست بهترین کیس کامپیوتر با قیمت مناسب جایگاه خوبی دارد.این یک قاب تمام مشکی است که با توجه به قیمت مناسبی که دارد به خوبی طراحی شده و جریان هوای خوبی را فراهم میکند. با این وجود، تهیه متن مناسب برای رپورتاژ آگهی و همینطور پایبندی به لحن رسانهای که قرار است میزبان آگهی شما باشد خود چالشی متفاوت و زمانبر به حساب میآید.

تمام قابلیت های این پردازندههای گرافیکی سری 30 تنها با قیمت اولیه 399 دلار قابل دسترس می باشند. محدوده پردازندههای گرافیکی اغلب به سختافزارهای قدیمیتر ختم می شود، اما Arc A380 در نهایت کمی غافلگیرکننده است. RTX 2060 6GB تقریباً دو برابر سریعتر از Arc A380 زیر می باشد، نسبت به RTX 3050 جدیدتر تا حدود 8% و تقریباً 25% از GTX 1660 Super بهتر است. در آن مقطع زمانی این صرفا” در حد تئوری بود، اما همه چیز در نهایت تغییر کرده و می توان RTX 3060 Ti را با قیمت کمتر از 399 دلار یافت. اما اکنون بازگشته و قیمت آن از برند کمتر شناخته شده Mannajue (یک کارت چینی با قیمت 230 دلار که به نظر می رسد اکنون که استخراج به اتمام رسیده در ایالات متحده به فروش می رسد) شروع می شود. مشکل دیگر این که کارتها عمدتاً فقط از طریق Newegg (در ایالات متحده) قابل دسترس می باشند. منظور از بک لینک خوب یعنی بیشترین تاثیر را در سئو و بهبود رتبه داشته باشد و اگر هم توانست کاربرانی را از این طریق به وبسایت بیاورد که چه بهتر!