خرید و قیمت دستگاه لوله بازکن فنری برقی 300 وات کد 3209 ترب

قدرت موتور این دستگاه ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است که شما متناسب با کاربرد مد نظر خود باید بهترین قدرت موتور را انتخاب کنید. علاوه بر این قدرت موتور، ابعاد، وزن و همینطور قطر فنر این دستگاه ها نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. دستگاه لوله باز کنی مناسب ترین وسیله برای باز کردن لوله های گرفته شده می باشد. موتور نیرو محرکه مورد نیاز را ایجاد می کند و فنر با نیروی گرفته شده از موتور لوله های گرفته شده را باز می کند. از مزایای مهم فنر استفاده شده در دستگاه لوله بازکنی انعطاف پذیری آن می باشد. ارتفاع فنر سبب می گردد سر فنر به گرفتگی برسد و کار خود را انجام دهد.

همزمان با دوران موتور، فنر داخل لوله می رود تا جایی که با عامل گرفتگی برخورد کند؛ در این مرحله با افزایش دور موتور، فشار فنر بر عوامل گرفتگی لوله بیشتر خواهد شد تا اینکه آن ها را از بین برده و لوله را باز کند. همانگونه که گفته شد برای رفع گرفتگی های بالای ده متر می بایست از فنرهای بلند استفاده کرد که روی دستگاه رفع گرفتگی لوله وصل میگردند. به صورت کلی برای عمق بالای ده متر از دستگاه های باز کردن لوله استفاده می شود. دستگاه بازکردن لوله همچون فنر دستی می باشد با این تفاوت که دوران و فشار وارد شونده به گرفتگی بوسیله دستگاه تولید می‌گردد. زیرا در فواصل طولانی قابلیت و امکان فشار آوردن به فنر بوسیله انسان نیست، از دستگاه های مخصوص به کارگیری می گردد تا فشار لازم و کافی را به گرفتگی ها تولید لوله بازکنی ارزان تهران نماید. فنر برقی یا این که دستگاه فنر رفع گرفتگی لوله متشکل از یک فنر بلند و یک موتور می باشد.

این دستگاه دارای کیفیت بسیار بالایی است و می تواند به راحتی لوله های ساختمان و خانه را باز کند. در صورتی که علاقه مند هستید تا دستگاه های لوله باز کن دست دوم را از فروشگاه معتبری خریداری کنید به شما پیشنهاد می کنیم از خدماتی که وب سایت ما در این زمینه به شما ارائه می دهد نهایت استفاده را ببرید. با عبور از پیچ و خم لوله می‌تواند عاملی را که منجر به گرفتگی شده است برطرف کند و با استفاده از قلاب سر فنر این مواد را بیرون می‌کشد. این دستگاه ها برای کار کردن نیاز به منبع برق دارند و دارای یک موتور صنعتی نیز می باشند که قدرت خوبی را به شما ارائه می دهد. این دستگاه دارای سه پاه است و برای فنر زدن در لوله‌های فاضلاب تا عمق ۳۰ متر کاربرد دارد. این دستگاه دارای کلیدهای چپ گرد و راست گرد است که متناسب با شرایط می توانید به راحتی با استفاده از آنها جهت چرخش را تغییر دهید.

دستگاه لوله بازکنی خانگی ‏قیمت 3600 ت

در خصوص انواع تجهیزات لوله بازکنی و قیمت هر یک می توان گفت که هر یک از آنها دارای قیمت و مدل های گوناگونی هستند و به روش های متفاوتی، مشکل گرفتگی فاضلاب منازل مسکونی را رفع می نمایند. در حالتی ‌که دلیل گرفتگی چاه سنگ و خاک باشد بایستی از انواع دستگاه لوله بازکنی به کار گرفت. یکی ‌از مزیت های دستگاه رفع گرفتگی لوله با تراکم هوا قدرت و فشار فراوان می باشد که با این فشار و قدرت قادر است به راحتی گرفتگی های لوله فاضلاب را گشوده نماید.

  • سبک هستند و در سیستم آنها از موتور برای چرخش فنر درون لوله استفاده می‌شود.
  • اين فروشگاه فعاليت خود را از سال 1362 آغاز کرد و از سال 1398 فروش اینترنتی خود را آغاز نموده است.
  • گفتیم که فنر لوله بازکنی با دریل هم یکی دیگر از روش‌ها برای رفع گرفتگی لوله‌هاست.
  • در سایت راندنو هزاران کالای متفاوت توسط فروشندگان قیمت‌گذاری می‌شود.
  • به راحتی می تواند باعث باز شدن گرفتگی لوله ها و همچنین زدودن لایه های چربی و مو و مواد زائد از جداره‌های لوله فاضلاب می گردد.
  • دستگاه های لوله باز کن قابل حمل معمولا وزن بسیار مناسبی دارند و در نتیجه یک شخص به راحتی می تواند آن را جا به جا کند.

لوله بازکن غرب تهران برچسب با داشتن و تجربه کافی در استفاده از این ابزارها انوع گرفتگی های لوله و چاه فاضلاب را تضمینی و با هزینه ای بسیار مناسب رفع می کنند. بنابراین اگر در غرب تهران ساکن هستید برای دسترسی به شماره تلفن متخصصین لوله بازکنی غرب تهران کافیست روی لینک زیر کلیک کنید. انواع فنر لوله بازکنی و انواع سر فنر لوله باز کنی که برای باز کردن گرفتگی لوله ها از آنها استفاده می شود، یکی از رایج ترین ابزارهای افراد لوله بازکن برای رفع گرفتگی ها می باشد. ساده ترین نوع از انواع فنر چاه بازکن؛ فنر لوله باز کن دستی است که در ادامه آن را مورد بررسی قرار می دهیم.

پرفروش ترین محصولات

خرید و قیمت دستگاه لوله بازکن فنری برقی 300 وات کد 3209 ترب