تعمیر اجاق گاز در منزل + هزینه تعمیر اجاق گاز 1402 آچاره | سناپویان

اجاق گاز صفحه‌ای یکی از انواع اجاق گازهای مرسوم در خانه‌ها و شرکت‌هاست. این مدل مخصوصا در خانه‌های نوساز یا مکان‌هایی که بازسازی شده‌اند، و برای مصرف بهینه از فضای آشپزخانه کاربرد دارند. به همین جهت، تعمیر اجاق گاز صفحه ای جزو آن دسته از خدماتی است که تقاضای بالایی دارد. اجاق گاز پیلوت یکی از برندهای مشهور اجاق گاز است که در ایران هم نمایندگی دارد. برای اجاق گازهای پیلوت مانند هر برند دیگری، ممکن است مشکلاتی نظیر خراب شدن ترموکوپل (که معمولا با نعویض و پرداخت قیمت ترموکوپل اجاق گاز رفع می‌شود)، دود کردن، خاموش شدن شعله به وجود بیاید.

شماره تماس تعمیرات در نمایندگی اجاق گاز  اصفهان

اگر ضمانت نامه اجاق گاز را ندارید و یا تاریخ گارانتی آن به پایان رسیده است با تعمیرگاه دکتر آچار تماس بگیرید تا تکنسین ها در کوتاه ترین زمان ممکن برای ارائه خدمات اعزام شوند. توجه کنید کلیه خدماتی که توسط تکنسین های مرکز دکتر آچار انجام می شود دارای گارانتی 12 ماهه می باشد، در صورتی که ضمانت نامه اجاق گازتان در دسترس تان است می توانید در صورت بروز مشکلات از خدمات نمایندگی رسمی اجاق گازتان استفاده کنید. ایراد و اختلال در عملکرد ترموکوبل از مهم ترین دلایل دیر روشن شدن سعله اجاق گاز است، برای رفع این مشکل لازم است که ترموکوبل توسط تکنسین بررسی، تعمیر و در صورت نیاز تعویض شود. امروزه در اغلب محصولات تولید شده به دلیل طراحی دقیقی که صورت می‌گیرد دیگر مانند گذشته نیازی به تنظیم شعله اجاق گاز وجود ندارد. اما بعضا ممکن است به دلیل نوسانات فشار گاز در بعضی مناطق، این مشکل وجود داشته باشد. بدیهی است که اگر شعله‌ اجاق گازی تنظیم نشده باشد، ایراداتی مانند زیاد بودن یا ضعیف شدن شعله اجاق گاز، احتراق ناسالم و نادرست شعله، متمایل بودن شعله و …

تعمیر اجاق گاز اخوان

در صورتی که سنسور دما مشکل داشت، میتوانید مقاومتش را با استفاده از مولتی متر بررسی و تعمیرات اجاق گاز را انجام دهید. باز هم ابتدا برق اجاق گاز را قطع کنید و پنل پشت کنسول را جدا کرده و مورد بررسی قرار دهید؛ بعد از پیدا کردن کلید بی نهایت با مولتی متر خرابی ها و داغ شدگی های سیم ها را چک کنید. و بعد پوسیدگی های کلید بی نهایت را با مولتی متر بررسی کنید تا از درستی ولتاژ داخل کلید مطمئن شوید.

تعمیرات خاموش نشدن فر اجاق گاز

مشکلاتی نظیر زرد یا نارنجی سوختن شعله گاز ، مشکل فندک و برق اجاق گاز و… در اجاق گاز لوپز رایج است. برای دریافت خدمات باکیفیت در زمینه تعمیرات اجاق گاز لوپز با شماره تلفن های تعمیرگاه آذین سرویس تماس حاصل نمایید. اجاق گاز میله به دلیل طراحی منحصر به فرد و استفاده از قطعات باکیفیت بالا یک اجاق گاز خارجی است که برای خرید اجاق گاز میله باید هزینه زیادی پرداخت.

  • کارشناسان و تعمیرکار آذین سرویس در سریع ترین زمان ممکن با کمترین هزینه اقدام به سرویس اجاق گاز سینجر شما میکنند.
  • و از این موضوع غافل نشوید که شرکت ما با مشاوره میتواند به شما عزیزان راهنمایی های بکنند تا شما را آگاه کنند تا بتوانید خرید درست را انجام دهید با سپاس از شما شهروندان عزیز کرج که به ما اعتماد میکنید تا خدمات خود را به بهترین نحو ارائه به شما ارئه کنیم.
  • امداد آی.پی با ایجاد امکان ارائه مشاوره تلفنی به مشتریان خود در زمینه تعمیر اجاق گاز کمک می‌کند.
  • اما اگر نیاز شد قطعه ایی تعویض کند حتما از قطعات فابریک همان برند اجاق گاز باید استفاده کنند و مشتری  را در مورد همه مباحث که برای تعمیر پیش می رود در جریان بگزارد.
  • اجاق گاز از حیاتی ترین وسایل آشپزخانه به شمار میرود زیرا که حداقل بیشتر از دو بار در طول روز از آن استفاده میشود.

در شکل یک شیر گاز معمولی که در اکثر اجاق گازها مورد استفاده قرار می‌گیرد همراه با نازل و شکل گسترده آن نشان داده شده است. (پیکان قرمز در شکل نازل، و مسیر ورود و خروج گاز را مشخص کرده است.) در این شیرها در وسط محور چرخش شیر سوراخی وجود دارد و در آن پیچ قابل تنظیمی است که دسترسی به آن با پیچ گوشتی باریکی امکان‌پذیر است. اجاق گاز فردار از بدنه، عایق (پشم شیشه)، چند راهه، شیرها، نازل‌ها، محفظه مخلوط هوا و گاز (یا لوله های رابط متصل به مشعل‌ها‌)، مشعل‌ها، شمعک (پیلوت)، ترموکوپل، فندک، ترموستات، درجه تنظیم حرارت، ساعت با زنگ خبر و جوجه‌گردان ساخته شده است. تعمیر اجاق گاز توکار در اصفهان از خدماتی است که توسط تکنیسین حرفه ای اصفهان تعمیر انجام می شود.

تعمیر اجاق گاز در منزل + هزینه تعمیر اجاق گاز 1402 آچاره | سناپویان