اسامی 25 کتاب پرفروش در دنیا

داستان درباره شخصیتی با نام جان دیفول و ابزار قدرتی مرموز به نام «اینکال» است. خبرگزاری میزان – تایکا وایتیتی تصمیم گرفته از کتاب مصور اینکال اقتباس کند که آلخاندرو خودروفسکی همراه موبیوس، هنرمند فرانسوی در اواخر سال‌های ۱۹۷۰ آن را نوشت. پرفروشترین کتاب 2015 رمان روانشناختی دختری در قطار نوشته ی پاولا هاکینز روزنامه نگار انگلیسی است.

فعالیت‌های او در آن دوران هم به شدت روی زندگی مردم تاثیر گذاشت. کارزار عمومی بهداشت، فعالیت‌های او در راستای حفظ محیط‌زیست و حمایتش از حق تحصیل و فقرا، از چیزهایی بود که او را به زنی تاثیرگذار و قدرتمند تبدیل کرد. زنی که البته هرگز از حمله‌ی هرزنگاران دور نماند، اما نماد و الگوی زنان بسیاری در تمام دنیا شد. میشل اوباما در کتاب شدن، مسیر پر فراز و نشیب زندگی‌اش را تصویر کرده است.

ترجمه رمان جنایی هدر گودنکاف و «ارتقا» بلیک کراوچ

به‌عنوان یک مدیر، باید درباره‌ی تیم‌‌سازی، مدیریت و رهبری، فرهنگ سازمانی، حسابرسی‌های مالی، مدیریت منابع، منابع انسانی و هزار و یک چیزِ دیگه، اطلاعات درستی داشته باشی. وقتی به کتاب های فلسفی فکر می‌کنیم، عمدتا ذهنمون به‌سمت کتاب‌های قطور، سنگین و سخت‌فهمی میره که صرفا یه‌مشت خوره‌ی کتاب توانایی خوندنش رو دارن. البته این دیدگاه رو نمیشه غلط دونست، چون کتاب‌های فلسفی زیادی هستن که علیرغم ارائه‌ی محتوای قابل‌تأمل، صرفا به‌خاطر نوع ارائه در جلب نظر عموم مردم ناکام می‌مونن.

سعی کرده‌ام که کتاب‌ها متنوع باشند، طوری که دست کم یکی دو عنوان از کتاب‌ها در این فهرست بتواند نظر هر کسی را با هر سلیقه‌ای به خود جلب کند. آمیس، رمان‌نویس، فیلم‌نامه‌نویس و استاد دانشگاه اهل بریتانیا است و برنده‌ی جوایزی همچون «یادبود جیمز تیت بلاک» شده‌است. پول یکی از معروف‌ترین آثار اوست که در سال ۱۹۸۴ منتشر شد. اسکوبی، شخصیت اصلی رمان، افسری بسیار منضبط در یکی از کشورهای جنگ‌زده‌ی غرب آفریقاست. او برای به سفر فرستادن همسر بداخلاقش، مجبور به قرض گرفتن پول از اطرافیان می‌شود.

اسامی 25 کتاب پرفروش در دنیا

این گونه خودم را در رمان دردناکی حس کردم، که در آن مستبدی ۶۷ استوایی مسلط است؛ از دستور دادن دست نمی‌کشد و سر رعیت‌هایش را جدا می‌کند. زمان کمی داشتم، برای نجات دادن خودم در میان راهی که به سمت حاشیه دریای کارائیب ختم می‌شد. اکنون، سال‌ها بعد از آن، در شهری برفی راه می‌روم بی‌آنکه به چیزی فکر کنم؛ به آرامی ر‌هایم می‌کند تا با حرکت باد سرد راهنمایی شوم و این گردن شکننده‌ام که جلوتر از من به پیش می‌رود. بیشتر کنجکاو نیروی این دختر جوان با ظاهر مصمم شده‌ام، که با باد‌های نیرومند و سرد، مواجه شده و گاهی مانند درویشی می‌چرخد؛ باد‌هایی که اشک از چشمانم سرازیر می‌کند.

داستان مردی جوان و سیاه‌پوست را روایت می‌کند که پس از کشتن زنی سفیدپوست، در مارپیچی از مشکلات و گرفتاری‌ها فرو می‌رود. از همان ابتدای کتاب، «بیگر توماس» در حال منتقل شدن به زندان است اما جرم او کتک‌کاری یا سرقتی جزئی نیست. داستان کتاب در مورد نویسنده‌ای است که بعد از مصرف هروئین و کشتن حشرات و زنش از دست پلیس به کشوری اسلامی در آفریقا فرار می‌کند، آن‌جا در کنار حشرات غول‌پیکر در بارها می‌چرخد و مواد مصرف می‌کند. رمان در قالب یادداشت‌های یک استاد سی و هفت/هشت ساله‌ی ادبیات به‌نام «هامبرتِ سن» و از منظر اول شخص به پیش می‌رود که عاشق «دُلورس هِیزِ» ۱۲ ساله شده است. رابرت گریوز استاد بزرگ تاریخ و ادبیات یونانی و از برترین شاعران و اسطوره‌شناسان بریتانیا و جهان در قرن بیستم است.

قطعا پیداکردن آمار فروش در سال‌های ۱۶۰۰ میلادی دانلود فراکتاب کار ساده‌ای نیست. هر چند برخی منابع آمار ۵۰۰ میلیون نسخه‌ی فروش را برای «دن کیشوت» مطرح می‌کنند، اما در واقع، آمار دقیقی نمی‌توان از فروش آن ارائه کرد. درهرحال، در فهرست ما، «دن کیشوت» به عنوان یکی از قدیمی‌ترین کتاب‌ها با شهرتی جهانی، اما آماری نه چندان دقیق از فروش قرار گرفته است. کتابراه مرجع قانونی دانلود کتاب الکترونیکیو دانلود کتاب صوتیاست که امکان دسترسی به هزاران کتاب، رمان، مجله و کتاب صوتی و همچنین خرید کتاب الکترونیک از طریق موبایل تبلت و رایانه برای شما فراهم می‌کند.

شرق آن نیز به خیابان کاخ وجنوب آن به کوچه بن بستی منتهی می‌گردید. باغ ابوالقاسم خانی و کلاه فرنگی، قاعدتا بیرونی را تشکیل می‌دادند که غرب اندرونی‌ها را در بر می‌گرفت و از شمال به خیابان انستیتو پاستور از جنوب به همان کوچه بن بست راه داشت. می‌گویند، این قسمت به رضاشاه اهدا شد و اکنون ورودیه آن سردر سنگی است.

خانه ای برای آقای بیسواس را می‌توان تلاش مردی دانست که سرشت انقلابی ندارد. اما نیروهای عرف و عادت و افسانه و خرافات در روحش طغیان برمی‌انگیزد. آقای بیسواس هر چند با خانواده‌ای وصلت کرده، با آن‌ها یگانه نمی‌شود و راه و روش سنتی و معهودشان را دنبال نمی‌کند.

«اخبار پرفروش ترین کتاب ها»:

ما حتی در منطقی‌ترین خریدهایمان مثل خرید گوشی موبایل و رایانه و خودرو بازهم صد درصد منطقی تصمیم نمی‌گیریم. بحث درباره این‌که خریدهای ما بیش از آن‌که منطقی باشند احساسی هستند خارج از حیطه این کتاب است. در این کتاب قرار است با ترفندهایی آشنا شویم که معمولا علیه ما استفاده می‌شوند و باعث تصمیم‌گیری اشتباه ما می‌شوند. سال ۱۹۸۵، درحالی‌که آمریکا جنگ ویتنام را برده و ریچارد نیکسون برای سومین بار رئیس‌جمهور شده، چند ابرقهرمان سابق تلاش می‌کنند تا راز قتل یکی از همکاران خود، را کشف کنند. داستان کتاب درحقیقت پرتره‌ای از یک مرد ناامید و مضطرب است که در نهایت حاضر به ترک این وضعیت نمی‌شود؛ او در اثر مرگ فرزندش از بین رفته و از همسرش جدا شده است.

  • جری کلونا، مدیرعامل و موسس ریبوت، در این کتاب، تجربیات سال‌ها تلاش خود را به عنوان سرمایه‌گذار و مدیر اجرایی در اختیار مخاطبانش قرار داده است.
  • به‌طور کلی گفته می‌شود که ۱۰۷ میلیون نسخه از این کتاب با ۲۰ میلیون بالا و پایین در جهان به فروش رفته است.
  • داستان این رمان که یکی از ۱۰۰ رمان برتر جهان است، درباره‌ی مسافرت گروهی آمریکایی و انگلیسی مقیم فرانسه به اسپانیا برای تماشای فستیوال گاوبازی پامپلونا است.
  • وجود فضاهای قابل توجه و ادراک عمیق او از موقعیت‌ها، روابط انسان‌ها و حالات درونی‌شان، نگاهی بسیار تازه به عشق، این مفهوم قدیمی بخشیده است.
  • جایی که پادشاه از بادیه نشینانی که از صحرا آمده‌اند تا با او ملاقات داشته باشند استقبال می‌کند.