اتاق فرار رزرو آنلاین اسکیپ روم با لیست قیمت ایران اسکیپ ایران اسکیپ | allescape

اتاق فراردر بازی‌های کلبه وحشت و سبک روانی، معمولا دست و پای شما را می‌بندند. به همین دلیل اگر فوبیای بسته شدن دست و پا را دارید، به هیچ وجه در این بازی شرکت نکنید. جالب است بدانید که به صورت موازی، یک دانشمند و فیزیک‌دان سوئیسی، بازی مشابه به اتاق فرار را در سال ۲۰۱۲ طراحی کرد. به هر حال اتاق فرار شروع به گسترش پیدا کردن در کشور‌های مختلف دنیا کرد. نهایتا در سال ۲۰۱۷ شاهد حضور حدود ۸۰۰۰ اتاق فرار در سراسر جهان بودیم. به طوری که در آن سال حدود ۵۰ اتاق فرار با سناریو‌های مختلف به وجود آمده بود.

اتاق فرار حسادت

سبک اصلی این اتاق فرار، همان طور که انتظار دارید، ترسناک و سسورئال است. این یعنی باید خودتان را برای مواجه با انواع اتفاقات فانتزی و ترسناک آماده کنید. به همین خاطر معمولاً کسانی که از قبل تجربه بازی در اتاق فرار را داشته‌اند در این سناریو شرکت می‌کنند. این بازی در دی ماه سال ۱۳۹۸ به دست تیم اسکیپ روم دات آی آی طراحی و اجرا شد. در این بازی، به ترس تمامی بازیکنان با دقت و جزئیات کامل فکر شده است.

هینت دهی در اتاق فرار چیست و چگونه انجام میشود؟

با این رویه اصلا از داستان لذت نخواهید برد و احتمال شکست شما بسیار بالا اسکیپ روم ترسناک خواهد بود. او کسی است که از دور بازی را نگاه می‌کند و بر آن نظارت دارد. اپراتور وظیفه دارد که به عنوان مثال در هنگام ورود به اتاق از دستگاه مه ساز استفاده کند و یا در قسمتی از بازی صدای وحشتناک را پخش کند. علاوه بر همه این‌ها، اپراتور بازی کسی است که اگر دچار مشکل شدید می‌توانید با او تماس بگیرید. این فضا ممکن است یک خانه بزرگ باشد یا یک اتاق بسیار کوچک، این به سناریو بستگی دارد.

  • روی دکمه پرداخت کلیک کرده و پس از آن روی صفحه درگاه بانک، اطلاعات کارت خود را وارد کرده و پرداخت را تکمیل نمایید.
  • در ادامه بیشتر با قوانین اتاق فرار و عوامل موثر بر هزینه بلیط آشنا خواهید شد.
  • برخی از کارها در بازی اتاق فرار، نیاز به هماهنگی کامل گروهی دارند، در حالی که برخی دیگر را می‌توان همزمان با تقسیم به گروه‌های کوچکتر انجام داد.
  • اسکیپ روم از آن دسته سرگرمی‌هایی است که اگر برای اولین مرتبه، بهترین آن را تجربه نکنید شاید دیگر هیچ‌وقت شانسی دوباره برای امتحان کردن آن را به خود و حتی اطرافیانتان ندهید.

اتاق فرار رزرو آنلاین اسکیپ روم با لیست قیمت ایران اسکیپ ایران اسکیپ | allescape

آسیه در یک روستای دورافتاده واقع در جنوب تهران به دنیا آمده. او نامش را دوست ندارد و از مردم ترسناک روستایش هم بیزار است. آسیه به یاد دارد وقتی که مادرش برای تامین خرج و مخارج زندگی به خانه دیگران می رفت و کارگری میکرد، اهالی روستا کلی حرف بد پشت سرش درآوردند و تهمت های بدی به او زدند. بعد از فوت مادرش، پدرش هر روز هفته به گوشه اتاق و ساعت دیواری نگاه می کرد. اتاق فرار طاق خونی در منطقه دهکده المپیک قرار دارد برای همین از جمله اتاق فرار های ترسناک غرب تهران به شمار میرود.

پس از آن که درب روی شما بسته شد؛ فرصت محدودی در اختیار دارید تا اتفاقات و چالش‌هایی که بر سر راهتان قرار می‌گیرد را حل کرده و کلید خروج از اتاق را پیدا کنید. اتاق فرار شایعه اولین بازی ارائه شده توسط مجموعه اتاق فرار golden escape واقع در هفت تیر کرج میباشد. اتاق فرار در واقع یک بازی گروهی است که می‌تواند بین ۴ تا ۱۰ نفر بازیکن داشته باشد. گروه بازکنان وارد اتاقی می‌شوند که تم و داستان مشخصی دارد.